Over de auteur
Mijn naam is Marthijn en binnen 123impregneer.nl houd ik mij bezig met vrijwel alles wat er binnen het bedrijf gebeurt. Van het produceren van onze impregneermiddelen en het inpakken van bestellingen tot productontwikkeling, kwaliteitscontrole en het adviseren van klanten. Juist doordat ik bij het hele proces betrokken ben, weet ik precies wat onze producten doen en in welke situaties ze het beste toegepast kunnen worden.
Mijn kennis komt voornamelijk uit de praktijk. Al vanaf mijn twaalfde liep ik mee in de gevelreiniging en inmiddels heb ik ruim 30 jaar ervaring met het reinigen, beschermen en impregneren van gevels, daken, bestrating en andere minerale ondergronden. Tussen 2016 en 2020 was ik mede-eigenaar én uitvoerend vakman bij Resco Gevelwerken. Vanuit die praktijkervaring is uiteindelijk 123impregneer.nl ontstaan.
Eerlijk advies staat voor mij altijd voorop. Niet ieder impregneermiddel is geschikt voor iedere toepassing. Daarom neem ik de tijd om klanten zo goed mogelijk te adviseren, zodat ze een product kiezen waar ze jarenlang profijt van hebben.
Wat ik misschien wel het mooiste vind aan impregneren, is dat het resultaat vaak onzichtbaar is totdat er water op het oppervlak komt. Op dat moment zie je de druppels mooi blijven liggen of direct afparelen. Dat blijft voor mij iedere keer weer het bewijs dat een oppervlak optimaal beschermd is.
Via de artikelen op 123impregneer.nl deel ik mijn praktijkervaring en productkennis om klanten te helpen de juiste keuze te maken. Daarnaast beantwoord ik dagelijks vragen via de chat en het contactformulier. Inmiddels hebben we al meer dan 35.000 klanten geholpen.





